~Kingdom of Spirits~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 REGULI! o parte nelipsita

In jos 
AutorMesaj
Zadis
Admin
Zadis


Mesaje : 38
Data de înscriere : 14/10/2010

REGULI! o parte nelipsita Empty
MesajSubiect: REGULI! o parte nelipsita   REGULI! o parte nelipsita EmptyVin Oct 15, 2010 11:00 am

Biiiiine deci sa incepem cu principiile de baza...lol nu vreau sa spun cu tampeniile de baza:

1. Skrietzi corect ca va p@p pa toooooti XD....bine acum vorbesc serios scrieti romaneste ca nu sunteti analfabeti.
2. Este un forum A-N-I-M-E! deci pe pozele reale scrie "INTERZIS"!
3. Limita varstei este imaginatia...da sa nu ajunteti si voi la un infinit sau nu stiu ce minunatie.
4. Aveti voie orice relatie: boyXboy, girlXgirl, girlXboy, horseXfairy si vedeti voi ce mai vreti XD
5. Nu ezitati sa-mi mai da-ti sugestii pentru nu stiu ce taram fantastic va vine voua in nuca aia pe care o numiti creier.
6. Puteti fi doar zane, ingeri, demoni, elfi, bestii(animale) si oameni....nu vreau sa aud de vampiri sau dastea.
7. Faceti fisa sau va dau afara in suturi.
8. Nu va bagati in discutia mai intima a altora.
9. Scenele +18?....faceti-va de cap da sa le cenzurati.
10. Fara emoticoaneee...doar japoneze si randul? sa fie de cel putin 5 cuvinte.
11. Sper ca a observat toata lumea ca actiuna sar cam petrece...ceva mai in medievala deci sa nu va aud cu televizoare, IPoduri sau cine stie ce chestii de ultima tehnologie.
12. Gata ca mam plictisit si eu de reguli....ENJOY sau va manac!
Sus In jos
https://kingdomofspirits.forumgratuit.ro
 
REGULI! o parte nelipsita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli pentru fise...cititi inainte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Kingdom of Spirits~ :: Administratie :: Reguli-
Mergi direct la: