~Kingdom of Spirits~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ploaia.....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Amyes

Amyes


Mesaje : 18
Data de înscriere : 16/10/2010

Ploaia..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ploaia.....   Ploaia..... - Pagina 2 EmptyMier Oct 20, 2010 7:29 am

-La drepta! zic, privind rascrucea.
Nu aveam nici cea mai vaga idee pe unde sa o luam, dar am ales drumul cel mai intunecat, adica cel mai interesant.
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 108
Data de înscriere : 14/10/2010

Ploaia..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ploaia.....   Ploaia..... - Pagina 2 EmptyMier Oct 20, 2010 7:53 am

-Esti sigura?spun uitandu-ma in partea drapta si nevazand decat negru.Sper sa gasim ceva mai interesant.
Sus In jos
Amyes

Amyes


Mesaje : 18
Data de înscriere : 16/10/2010

Ploaia..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ploaia.....   Ploaia..... - Pagina 2 EmptyMier Oct 20, 2010 8:45 am

-Normal ca sunt sigura, tot ce e negru si intunecat e interesant. zic eu, zambind aproape sadic.
Am inaintat pe coridorul ingust.
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 108
Data de înscriere : 14/10/2010

Ploaia..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ploaia.....   Ploaia..... - Pagina 2 EmptyMier Oct 20, 2010 11:34 am

-O-ok...?zic parca imaginandu-mi ca la capat ori am putea gasi un dragon fioros ori o pajiste daia roz din cauza florilor si cu o cascada,inorogi care alearga si dastea care ma fac sa izbucnesc in ras.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ploaia..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ploaia.....   Ploaia..... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ploaia.....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Kingdom of Spirits~ :: Inafara pericolelor :: Pestera neagra-
Mergi direct la: